Uzależnienia behawioralne

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

Uzależnienia behawioralne to kierunek podyplomowy z zakresu psychologii.

Studia te stworzone zostały przede wszystkim z myślą o absolwentach psychologii, ale także innych, pokrewnych kierunków. Jest to również wybór dla osób z tytułem magistra lub licencjata, pragnących poszerzyć zakres swojej wiedzy i kompetencji zawodowych. Uzależnienia behawioralne to jeden z czternastu kierunków podyplomowych z zakresu psychologii, dostępnych w naszej ofercie edukacyjnej. Jest to odpowiedni wybór dla tych, którzy swoją zawodową przyszłość wiążą z możliwością pomagania osobom zmagającym się z uzależnieniami. Jeżeli praca psychologa, pedagoga lub doradcy w ośrodkach odwykowych czy organizacjach pozarządowych jest Twoim zawodowym celem, dołącz do nas! Sprawdź szczegóły dotyczące kierunku i weź udział w rekrutacji.

Uzależnienia behawioralne

Dlaczego warto studiować Uzależnienia behawioralne na studiach podyplomowych?

Uzależnienia to w obecnych czasach problem znacznie doskwierający naszemu społeczeństwu. Wykwalifikowani specjaliści, którzy są w stanie pomóc osobom borykającym się z uzależnieniem, ale i jego skutkami, to fachowcy szczególnie cenieni i pożądani. Podyplomowy kierunek Uzależnienia behawioralne na UWE pozwoli Ci stać się jednym z nich; doświadczona kadra naukowo-dydaktyczna kompleksowo przygotuje Cię do pewnego wkroczenia na Twoją zawodową ścieżkę. Podczas trwających dwa semestry studiów zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności i kompetencje. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w wygodnej, zdalnej formie, dzięki czemu z powodzeniem będziesz mógł łączyć uczestnictwo w nich z pracą zawodową, stażem czy jakimikolwiek innymi obowiązkami.

Uzależnienia behawioralne

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość