Opłaty za studia
Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł
Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania
Studia kompleksowo przygotowują do podjęcia, jak i kontynuowania, pracy w przedsiębiorstwach i organizacjach, a także instytucjach wspierających procesy realizacji zamówień publicznych. Studia te to doskonały wybór dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie i zdobyć umiejętności niezbędne do prowadzenia skutecznego postępowania przetargowego. Mogą być one również pomocne dla pracowników administracji publicznej, którzy zajmują się udzielaniem zamówień publicznych, jak i dla przedstawicieli sektora prywatnego, którzy ubiegają się o zamówienia publiczne. Jeżeli interesuje Cię zarządzanie, planowanie oraz wdrażanie projektów związanych z zamówieniami publicznymi, koniecznie zapoznaj się ze szczegółowym harmonogramem kierunku i dołącz do nas!
Nasze studia podyplomowe na kierunku Zamówienia publiczne to możliwość szerokiego, ale i ugruntowanego rozwoju dla osób ambitnych, poszukujących niezawodnego źródła fachowej wiedzy oraz kompetencji. Celem studiów jest zapewnienie uczestnikom wiedzy na temat procedur związanych z przetargami publicznymi i ich przebiegu, a także omówienie aspektów prawnych i ekonomicznych, które mają wpływ na proces udzielania zamówień publicznych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców, nierzadko również aktywnych w branży, specjalistów w swoim fachu.
Przez cały czas trwania studiów regularnie organizowane są interesujące i inspirujące wydarzenia, warsztaty oraz spotkania z przedstawicielami branży.
Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł
Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:
Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.
Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.
100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.
Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.
Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.
Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej.
*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.
mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu
Napisz do nas wiadomość