Zarządzanie kapitałem ludzkim

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

Studia Zarządzanie kapitałem ludzkim to kierunek podyplomowy, przeznaczony dla absolwentów zarządzania oraz innych, pokrewnych kierunków.

Studia te skutecznie przygotowują do podjęcia pracy w zakresie kierowania zespołem w organizacjach i przedsiębiorstwach, ale także pozwalają na poszerzenie zakresu wiedzy i kompetencji osobom już pracującym w sektorze zarządzania, pragnącym zdobyć wyższe stanowisko.

Podyplomowe studia na kierunku Zarządzanie kapitałem ludzkim to studia dokształcające, rozwijające i inspirujące. Nasi absolwenci z powodzeniem radzą sobie z projektowaniem, ale i wdrażaniem strategii personalnych, przyczyniających się do kompleksowego rozwoju przedsiębiorstwa, organizacji bądź instytucji.

Zarządzanie kapitałem ludzkim

Dlaczego warto studiować Zarządzanie kapitałem ludzkim na studiach podyplomowych?

Zarządzanie to kierunek studiów, który już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Chętnie wybierane jest zarówno samo zarządzanie, jak i jego najróżniejsze specjalizacje. Doskonałym tego przykładem są podyplomowe studia na kierunku Zarządzanie kapitałem ludzkim, studia nie tylko wyjątkowo cenione i chętnie wybierane, ale także niezwykle przyszłościowe i praktyczne.

Na naszych studentów czeka wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna, złożona z doświadczonych specjalistów w swoim fachu. Ponadto naszym studentom gwarantujemy starannie przygotowany, kompleksowo kształcący program zajęć, nowoczesne, doskonale wyposażone sale oraz liczne możliwości dodatkowego rozwoju zawodowego.

Zarządzanie kapitałem ludzkim

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość