Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw

Zarządzanie - Studia drugiego stopnia (magisterskie)

Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw to studia magisterskie dla osób, które swoją przyszłość zawodową wiążą z sektorem logistyki dużych i małych przedsiębiorstw oraz instytucji.

Przez cztery semestry studenci kierunku mają możliwość zapoznania się ze starannie przygotowanym programem obejmującym zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności oraz kompetencje. Dotyczą one przede wszystkim ogólnego zarządzania logistyką, zarządzania strategicznego oraz marketingowego. Ponadto są to kompetencje z zakresu ekonomii menedżerskiej, planowania popytu, a także umiejętnego zarządzania kosztami i zapasami. Studia te stanowią doskonały wybór dla wszystkich licencjatów zarządzania, jak i innych pokrewnych kierunków.

Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw

Dlaczego warto wybrać studia magisterskie na kierunku Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw?

Kierunek ten to nie tylko starannie przygotowane zajęcia teoretyczne i praktyczne, ale również doskonale wykwalifikowana kadra, z którą mają przyjemność współpracować nasi studenci. Wybierając ten kierunek otrzymasz możliwość uczenia się i poznawania szeroko pojętej branży zarządzania i logistyki nie tylko od wykładowców akademickich, ale również od aktywnie działających w niej specjalistów, pracujących na różnych szczeblach.

Program studiów obejmuje szereg interesujących, inspirujących i rozwijających zajęć, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Doskonale i kompleksowo przygotowują one do podjęcia pracy, jak i rzetelnego wypełniania zawodowych obowiązków.

Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw

Opłaty za studia

598,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość