Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw

Zarządzanie - Studia drugiego stopnia (magisterskie)

Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw to studia magisterskie dla osób, które swoją przyszłość zawodową wiążą z sektorem logistyki dużych i małych przedsiębiorstw oraz instytucji.

Przez cztery semestry studenci kierunku mają możliwość zapoznania się ze starannie przygotowanym programem obejmującym zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności oraz kompetencje. Dotyczą one przede wszystkim ogólnego zarządzania logistyką, zarządzania strategicznego oraz marketingowego. Ponadto są to kompetencje z zakresu ekonomii menedżerskiej, planowania popytu, a także umiejętnego zarządzania kosztami i zapasami. Studia te stanowią doskonały wybór dla wszystkich licencjatów zarządzania, jak i innych pokrewnych kierunków.

Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw

Dlaczego warto wybrać studia magisterskie na kierunku Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw?

Kierunek ten to nie tylko starannie przygotowane zajęcia teoretyczne i praktyczne, ale również doskonale wykwalifikowana kadra, z którą mają przyjemność współpracować nasi studenci. Wybierając ten kierunek otrzymasz możliwość uczenia się i poznawania szeroko pojętej branży zarządzania i logistyki nie tylko od wykładowców akademickich, ale również od aktywnie działających w niej specjalistów, pracujących na różnych szczeblach.

Program studiów obejmuje szereg interesujących, inspirujących i rozwijających zajęć, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. Doskonale i kompleksowo przygotowują one do podjęcia pracy, jak i rzetelnego wypełniania zawodowych obowiązków.

Program studiów II stopnia
Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw

Program studiów II stopnia o specjalności Zarządzanie logistyką i łańcuchem dostaw został starannie zaplanowany, aby umożliwić studentom dogłębne poznanie oraz zrozumienie mechanizmów zarządzania logistyką i łańcuchem dostaw. Celem jest dostarczenie wiedzy o złożonych procesach logistycznych oraz efektywnej koordynacji tych działań w różnych obszarach gospodarczych. Program ten skupia się na analizie różnorodnych branż i sektorów, co pozwala studentom zyskać szerokie perspektywy i umiejętności niezbędne do zarządzania złożonymi łańcuchami dostaw. Szczególną uwagę przykładamy do nowoczesnych metod i narzędzi wykorzystywanych w logistyce, a także do strategii dostosowanych do specyfiki różnych rynków i wymagań poszczególnych sektorów.

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Zjazd wykładowy Zjazd wykładowy odbywa się na terenie Uczelni w Nowym Sączu (dodatkowo jest transmitowany za pośrednictwem platformy Cloud Academy™ w czasie rzeczywistym oraz zostaje dla Państwa zarchiwizowany dlatego istnieje możliwość odtworzenia każdego wykładu jako nagranie archiwalne w dogodnym dla Państwa czasie).

/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

Zjazd ćwiczeniowy odbywa  się na platformie Cloud Academy™. Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 5 na semestr (piątek po godzinie 17:00 oraz sobota i niedziela).

Raz w semestrze studenci realizują zajęcia o charakterze warsztatowym w siedzibie Uczelni (intensywny zjazd w sobotę i niedzielę).

/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Zjazd zaliczeniowy odbywa się na platformie Cloud Academy™. Obrona pracy dyplomowej lub projektu odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu. Praktyki akademickie student/słuchacz zobligowany jest do zrealizowania zgodnie z kierunkiem kształcenia.

RealTime Online

Zdobądź dodatkowe kwalifikacje dzięki programom partnerskim!

Google Cloud

Program "Google Cloud Career Readiness" to inicjatywa umożliwiająca studentom zdobywanie umiejętności w zakresie technologii chmurowych. Uczestnicy programu mają szansę na ukończenie profesjonalnych szkoleń, które są cenione w branży. Te szkolenia skupiają się na budowaniu zaawansowanej wiedzy specjalistycznej z zakresu rozwiązań chmurowych oraz analizy danych.
Program "Google Cloud Computing Foundation" jest inicjatywą edukacyjną, która umożliwia studentom zgłębianie wiedzy na temat podstaw i infrastruktury chmury obliczeniowej. W ramach tego programu uczestnicy mają okazję poznać kluczowe aspekty takie jak sieci komputerowe, bezpieczeństwo, przetwarzanie danych, sztuczną inteligencję (AI) oraz uczenie maszynowe (ML) w środowisku Google Cloud.

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży