Zarządzanie projektami

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

W ofercie naszej uczelni znajdziesz szereg atrakcyjnych kierunków studiów podyplomowych, związanych z szeroko pojętym zarządzaniem.

Przykładem tego jest kierunek Zarządzanie projektami – studia dokształcające dla osób pragnących poszerzyć i ugruntować swoją specjalistyczną wiedzę w zakresie realizacji i nadzorowania projektów. Kierunek ten jest szczególnie przydatny dla menedżerów, kierowników projektów, inżynierów oraz innych specjalistów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje i udoskonalić swoje umiejętności zarządzania projektami.
Program studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami obejmuje zagadnienia takie jak:
•    Metodologie i narzędzia zarządzania projektami
•    Zarządzanie zasobami i ryzykiem projektu
•    Komputerowe metody zarządzania projektami
•    Zarządzanie ryzykiem

W trakcie studiów podyplomowych można uzyskać certyfikat międzynarodowy AgilePM Foundation, który jest wliczony w cenę studiów.

Zarządzanie projektami podyplomowe

Dlaczego warto studiować Zarządzanie projektami na studiach podyplomowych?

Nasze studia na kierunku Zarządzanie projektami to doskonały wybór dla osób ambitnych, poszukujących dodatkowych źródeł cennej wiedzy i kompetencji. Trwające dwa semestry studia podyplomowe dają naszym studentom możliwość współpracy i uczenia się zarówno od wykwalifikowanej kadry, jak i doświadczonych specjalistów z branży, cenionych na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Absolwenci studiów podyplomowych z zarządzania projektami są przygotowani do pracy w różnych branżach i typach projektów, takich jak budownictwo, produkcja, finanse i wiele innych. U nas możesz nie tylko czerpać wiedzę, ale i nauczyć się jak ją wykorzystywać w sposób, który pozwoli Ci uplasować się na korzystnej pozycji na rynku pracy!

Zarządzanie projektami podyplomowe

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość