Zarządzanie w administracji publicznej

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

Administracja publiczna to z definicji zespół działań i przedsięwzięć, mający na celu realizację interesu publicznego. Trudno więc wyobrazić sobie funkcjonowanie państwa bez jej udziału.

Tym bardziej można sobie wyobrazić, jak istotne zadanie przypada osobom odpowiedzialnym za umiejętne nią zarządzanie. W ofercie naszej uczelni znajdziesz przyszłościowy kierunek studiów podyplomowych, jakim jest Zarządzanie w administracji publicznej. Dzięki starannie skomponowanym planom zajęć, studia te doskonale przygotują Cię do wykonywania obowiązków zawodowych, w zakresie efektywnego zarządzania organami administracji publicznej. Jeżeli więc interesuje Cię kariera zawodowa, związana z zarządzaniem oraz administracją w ujęciu publicznym, koniecznie dołącz do nas!

Zarządzanie w administracji publicznej podyplomowe

Dlaczego warto studiować Zarządzanie w administracji publicznej na studiach podyplomowych?

Podyplomowe studia Zarządzanie w administracji publicznej, które znaleźć można w naszej ofercie edukacyjnej to nowoczesny, praktyczny i starannie przygotowany kierunek. Cały plan studiów, jak i jego poszczególne harmonogramy przygotowane zostały z niezwykłą skrupulatnością, z pomocą doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców. Są to osoby wykładające na naszej uczelni, ale również aktywni zawodowo specjaliści, którzy na co dzień korzystają z metod i technik, o których następnie opowiadają swoim studentom. Nauka na kierunku Zarządzanie w administracji publicznej jest więc oparta nie tylko na teorii, ale i na praktyce, symulacjach oraz studium przypadków. Dzięki tak skomponowanemu programowi kształcenia, nasi absolwenci są osobami doskonale przygotowanymi do pełnienia swoich funkcji na ścieżce zawodowej.

Zarządzanie w administracji publicznej podyplomowe

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość