Zarządzanie w sektorze HORECA

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

Branża HORECA to szeroki i zróżnicowany sektor, mający ogromny wpływ na rozwój naszej gospodarki.

Branża ta obejmuje sektory gastronomiczny i hotelarski, a więc wszelkiego rodzaju obiekty turystyczne, restauracje, firmy cateringowe i wiele innych. Umiejętne zarządzanie tego rodzaju działalnością wymaga posiadania szerokiej i zróżnicowanej wiedzy, ale także niezbędnych kompetencji. Poznasz je, wybierając nasze studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w sektorze HORECA!

Trwające dwa semestry studia podyplomowe to doskonały wybór zarówno dla świeżo upieczonych absolwentów, jak i dla osób zatrudnionych już w sektorach hotelarskim lub gastronomicznym, pragnących poszerzyć swoje kompetencje.

Zarządzanie w sektorze HORECA

Dlaczego warto studiować Zarządzanie w sektorze HORECA na studiach podyplomowych?

Podyplomowe studia z zarządzania w sektorze HORECA to kierunek praktyczny i przyszłościowy, doskonale przygotowujący do podjęcia pierwszej, jak i kolejnej pracy w branży. Studia pozwalają również na poszerzenie i ugruntowanie posiadanej już wiedzy oraz kompetencji, dzięki czemu równie chętnie wybierane są nawet przez osoby z dużym doświadczeniem i długim stażem w sektorze gastronomiczno-hotelarskim. Starannie przygotowany program studiów sprawia, że nasi absolwenci to osoby doskonale radzące sobie z szeroko pojętym zarządzaniem w sektorze HORECA, a więc m.in. z:

  • tworzeniem i wdrażaniem koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem,
  • makroekonomią danej działalności,
  • kierowaniem zespołem,
  • zarządzaniem procesami,
  • efektywnej organizacji.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów to kompleksowy pakiet, na który składają się zarówno wykłady, jak i przedmioty praktyczne, ćwiczenia oraz studium przypadku.

Zarządzanie w sektorze HORECA

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość