Zajmij swoje miejsce już dziś. Rekrutacja do 26 lutego lub wyczerpania limitu miejsc na danym kierunku!

Zarządzanie w sektorze Horeca Zarządzanie - Studia online drugiego stopnia (magisterskie)

Zagadnienia z współczesnych procesów zachodzących w firmach działających w branży turystycznej i gastronomicznej zrozumiesz w ramach zajęć na specjalności  Zarządzanie w sektorze Horeca.

Dowiedz się, jak pokonywać trudności i rozwijać biznesy turystyczne, hotelarskie i restauracyjne. Dzięki studiom II stopnia na specjalności Zarządzanie w sektorze HORECA staniesz się specjalistą poszukiwanym na rynku pracy. Studia te wyróżnia zorientowanie na współczesne trendy oraz potrzeby rozwojowe przedsiębiorstw z branży HORECA. Dzięki nim dowiesz się, m.in. jak skutecznie organizować i nadzorować pracę innych, w jaki sposób zarządzać organizacją i wdrażać nowe strategie, a także jak wykorzystywać marketing międzynarodowy.
Na czym polegają studia Zarządzanie w sektorze HORECA?
Studia Zarządzanie w sektorze HORECA pozwalają zdobyć wiedzę i kwalifikacje do pracy jako profesjonalista, zajmujący się zarządzaniem we wszystkich dziedzinach związanych z hotelarstwem, restauracjami czy cateringiem.

W trakcie toku studiów magisterskich nauczysz się m.in.:
-    koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem,
-    makroekonomii,
-    rachunkowości zarządczej,
-    zarządzania procesami,
-    kierowania zespołem,
-    organizacji i zarządzania w HORECA,
-    ekonomiki turystyki i hotelarstwa.

Jakie są perspektywy zatrudnienia? Ukończenie studiów otwiera absolwentom szansę na znalezienie wymarzonej pracy. Pozwala m.in. na samodzielne prowadzenie działalności czy zarządzanie przedsiębiorstwami HORECA na różnych szczeblach.
W naszej ofercie znajdziesz również inne specjalności, takie jak Zarządzanie projektami.

Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym

Program studiów II stopnia
Kierunek: Zarządzanie
Specjalność: Zarządzanie w sektorze HORECA

Program studiów magisterskich na UWE jest zaprojektowany z myślą o skutecznym przygotowaniu studentów do pracy w wybranej przez nich dziedzinie, definiowanej poniekąd przez specjalność. W kontekście specjalności Zarządzanie w sektorze Horeca, naszym celem jest wykształcenie profesjonalistów gotowych do prowadzenia działalności w branży turystycznej, hotelarskiej oraz gastronomicznej. Kluczowym elementem programu Zarządzanie w sektorze Horeca jest jego opracowanie we współpracy z doświadczonymi praktykami z tych branż. Podczas studiów będziesz uczestniczył w wykładach i warsztatach prowadzonych przez specjalistów, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w zarządzaniu biznesem i radzeniu sobie z różnorodnymi wyzwaniami rynkowymi. Ponadto, studenci tej specjalności mają dostęp do specjalistycznych zajęć językowych na poziomie B2+.

Szanowni Państwo, program studiów jest dostosowany do aktualnego rynku pracy, dlatego pojedyncze kursy mogą ulec zmianie w całości toku dydaktycznego.

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Zjazd wykładowy Zjazd wykładowy odbywa się na terenie Uczelni w Nowym Sączu (dodatkowo jest transmitowany za pośrednictwem platformy Cloud Academy™ w czasie rzeczywistym oraz zostaje dla Państwa zarchiwizowany dlatego istnieje możliwość odtworzenia każdego wykładu jako nagranie archiwalne w dogodnym dla Państwa czasie).

/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

Zjazd ćwiczeniowy odbywa  się na platformie Cloud Academy™. Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 5 na semestr (piątek po godzinie 17:00 oraz sobota i niedziela).

Raz w semestrze studenci realizują zajęcia o charakterze warsztatowym w siedzibie Uczelni (intensywny zjazd w sobotę i niedzielę).

/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Zjazd zaliczeniowy odbywa się na platformie Cloud Academy™. Obrona pracy dyplomowej lub projektu odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu. Praktyki akademickie student/słuchacz zobligowany jest do zrealizowania zgodnie z kierunkiem kształcenia.

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr letni 2023/2024 otwarta!

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

Zdobądź dodatkowe kwalifikacje dzięki programom partnerskim!

Google Cloud

Program "Google Cloud Career Readiness" to inicjatywa umożliwiająca studentom zdobywanie umiejętności w zakresie technologii chmurowych. Uczestnicy programu mają szansę na ukończenie profesjonalnych szkoleń, które są cenione w branży. Te szkolenia skupiają się na budowaniu zaawansowanej wiedzy specjalistycznej z zakresu rozwiązań chmurowych oraz analizy danych.
Program "Google Cloud Computing Foundation" jest inicjatywą edukacyjną, która umożliwia studentom zgłębianie wiedzy na temat podstaw i infrastruktury chmury obliczeniowej. W ramach tego programu uczestnicy mają okazję poznać kluczowe aspekty takie jak sieci komputerowe, bezpieczeństwo, przetwarzanie danych, sztuczną inteligencję (AI) oraz uczenie maszynowe (ML) w środowisku Google Cloud.

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży

Więcej informacji