Zarządzanie w sektorze Horeca Zarządzanie - Studia online drugiego stopnia (magisterskie)

Zagadnienia z współczesnych procesów zachodzących w firmach działających w branży turystycznej i gastronomicznej zrozumiesz w ramach zajęć na specjalności  Zarządzanie w sektorze Horeca.


Dowiedz się, jak pokonywać trudności i rozwijać biznesy turystyczne, hotelarskie i restauracyjne. Dzięki studiom II stopnia na specjalności Zarządzanie w sektorze HORECA staniesz się specjalistą poszukiwanym na rynku pracy. Studia te wyróżnia zorientowanie na współczesne trendy oraz potrzeby rozwojowe przedsiębiorstw z branży HORECA. Dzięki nim dowiesz się, m.in. jak skutecznie organizować i nadzorować pracę innych, w jaki sposób zarządzać organizacją i wdrażać nowe strategie, a także jak wykorzystywać marketing międzynarodowy.
Na czym polegają studia Zarządzanie w sektorze HORECA?
Studia Zarządzanie w sektorze HORECA pozwalają zdobyć wiedzę i kwalifikacje do pracy jako profesjonalista, zajmujący się zarządzaniem we wszystkich dziedzinach związanych z hotelarstwem, restauracjami czy cateringiem. 

W trakcie toku studiów magisterskich nauczysz się m.in.:
-    koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem,
-    makroekonomii,
-    rachunkowości zarządczej,
-    zarządzania procesami,
-    kierowania zespołem,
-    organizacji i zarządzania w HORECA,
-    ekonomiki turystyki i hotelarstwa. 

Jakie są perspektywy zatrudnienia? Ukończenie studiów otwiera absolwentom szansę na znalezienie wymarzonej pracy. Pozwala m.in. na samodzielne prowadzenie działalności czy zarządzanie przedsiębiorstwami HORECA na różnych szczeblach. 
W naszej ofercie znajdziesz również inne specjalizacje, takie jak Zarządzanie projektami.

Zarządzanie w biznesie turystycznym i restauracyjnym

Opłaty za studia

598,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość