Administrator sieci i systemów operacyjnych

Studia podyplomowe z zakresu Informatyki

Administrator sieci i systemów operacyjnych to w obecnych czasach zawód szczególnie potrzebny i ceniony.

Specjalista zajmujący się odpowiednim zarządzaniem i zabezpieczaniem systemów to fachowiec pożądany w wielu różnych branżach. Jeżeli interesuje Cię satysfakcjonująca i rozwijająca praca w zakresie administracji sieci oraz systemów operacyjnych, to trafiłeś doskonale! Koniecznie zapoznaj się z programem naszych podyplomowych studiów na tymże kierunku i dołącz do grona naszych studentów.

Przez dwa semestry zdobędziesz potrzebną wiedzę oraz niezbędne, praktyczne kompetencje, które pozwolą Ci wyróżnić się na rynku pracy, a co za tym idzie – rozpocząć lub kontynuować satysfakcjonującą ścieżkę zawodową!

Administrator sieci i systemów operacyjnych

Dlaczego warto studiować Administrator sieci i systemów operacyjnych na studiach podyplomowych?

Studia podyplomowe z administrowania sieci i systemów operacyjnych to kierunek dla osób ambitnych i myślących przyszłościowo. Administrator sieci to zawód praktyczny i pożądany, którego popularność z całą pewnością nie zmaleje przez kolejnych kilka lub kilkanaście lat. Podczas studiów będziesz mieć okazję uczyć się od najlepszych, specjalistów w swojej dziedzinie, praktyków oraz doświadczonych pracowników naukowych. Nasza kadra w sposób atrakcyjny i inspirujący przekazuje studentom swoją wiedzę oraz umiejętności, przygotowując ich do kompetentnego i profesjonalnego wykonywania przyszłych obowiązków zawodowych.

Zajęcia na naszej uczelni to przede wszystkim praktyka, ćwiczenia i warsztaty, pozwalające na realne nabycie potrzebnych kompetencji. Nie brakuje tu jednak także odpowiedniej dawki teorii, pozwalającej na ugruntowanie wiedzy zawodowej.

Administrator sieci i systemów operacyjnych

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Informatyki?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Informatyki.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość