Logistyka i łańcuchy dostaw

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

Przedstawiamy jeden z naszych najnowszych kierunków – podyplomowe studia Logistyka i łańcuchy dostaw.

Kierunek ten to doskonały wybór zarówno dla świeżo upieczonych absolwentów, posiadających tytuł licencjata lub magistra, jak i osób kilka lat po studiach, aktywnych zawodowo, szukających dodatkowej specjalizacji. Studia te mają na celu poszerzenie i ugruntowanie wiedzy oraz kompetencji z zakresu metod oraz technik wspierających nowoczesne procesy logistyczne. T

rwające dwa semestry studia, pozwalają na doskonałe i kompleksowe przygotowanie się do wykonywania obowiązków zawodowych, związanych z szeroko pojętą logistyką oraz zarządzaniem łańcuchem dostaw. Jeżeli interesuje Cię ten sektor działalności, koniecznie zgłoś się do nas i dołącz do grona naszych studentów!

Logistyka i łańcuchy dostaw podyplomowe

Dlaczego warto studiować Logistyka i łańcuchy dostaw na studiach podyplomowych?

Podyplomowe studia na kierunku Logistyka i łańcuchy dostaw to kompleksowo i starannie skomponowany plan zajęć, obejmujący zarówno wykłady, jak i praktyczne ćwiczenia. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wysoce wyspecjalizowanych, wykwalifikowanych specjalistów, kadrę naukowo-dydaktyczną, ale także aktywnych zawodowo fachowców, którzy na co dzień pracują z najnowocześniejszymi metodami zarządzania logistyką. Ponadto nasi studenci mają również okazję brać udział w licznych spotkaniach, warsztatach i dodatkowych, inspirujących zajęciach. Naszym studentom oferujemy także możliwość podjęcia rozwijających praktyk zawodowych. Wszystkie zajęcia odbywają się w nowoczesnych, doskonale wyposażonych salach, w przyjaznej i sprzyjającej nauce atmosferze.

Logistyka i łańcuchy dostaw podyplomowe

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość