Psychoseksuologia

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

Dla absolwentów psychologii, jak i kierunków pokrewnych, przygotowaliśmy szeroką i atrakcyjną ofertę kierunków podyplomowych.

Wśród czternastu różnych specjalizacji znajduje się między Psychoseksuologia, zajmująca się badaniem i analizą rozwoju ludzkiej seksualności, ale także związanych z nią problemów i zaburzeń, zarówno w ujęciu indywidualnym, jak i społeczno-kulturowym. Jeżeli swoją zawodową przyszłość wiążesz z pracą seksuologa czy psychologa dla par, koniecznie dołącz do nas.

Aby zdobyć dodatkowe uprawienia w dziedzinie psychologii, konieczne jest posiadanie tytułu magistra. Jest to wymóg, który potwierdza zdobycie zaawansowanych umiejętności i wiedzy niezbędnej do prowadzenia dalszych badań lub praktyki w tej dziedzinie.

Sprawdź szczegóły dotyczące kierunku Psychoseksuologia na naszej uczelni i już dziś weź udział w procesie rekrutacji, aby dołączyć do grona naszych studentów!

Psychoseksuologia

Dlaczego warto studiować Psychoseksuologia na studiach podyplomowych?

Psychoseksuologia to kierunek, który być może wciąż przez niektórych traktowany jest jako swego rodzaju temat tabu, czy też nieco po macoszemu. Tym bardziej więc tak ważne jest, aby w branży pojawiali się wysoce wyspecjalizowani fachowcy w tej dziedzinie; osoby, posiadające szeroką i ugruntowaną wiedzę oraz kompetencje, pozwalające im na rzetelne wykonywanie swojej pracy. Takie przygotowanie do swojej przyszłej kariery zawodowej zyskasz, wybierając Psychoseksuologię na UWE. W naszych szeregach znajdziesz wykwalifikowanych specjalistów, którzy w przystępny, ale i szczególnie inspirujący sposób przekazują dalej swoje umiejętności i wiedzę. Co więcej, wszystkie zajęcia – zarówno wykłady, jak i ćwiczenia praktyczne – odbywają się w wygodnej formie zdalnej. Zajęcia online prowadzone są za pośrednictwem naszej nowoczesnej i intuicyjnej platformy. Dzięki temu z powodzeniem możesz łączyć swoje dalsze kształcenie z pracą zawodową, stażem czy innymi obowiązkami.

Psychoseksuologia

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość