Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki

Przedstawiamy kolejny z naszych praktycznych i inspirujących kierunków podyplomowych – Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.

Kierunek ten stworzony został z myślą o osobach posiadających tytuł magistra lub licencjata, pragnących kontynuować swoje kształcenie i poszerzyć zakres swojej wiedzy oraz kompetencji. Studia są odpowiednim wyborem zarówno dla absolwentów pedagogiki, jak i kierunków pokrewnych. Jeżeli więc posiadasz przygotowanie pedagogiczne bądź psychologiczne, a swoją zawodową przyszłość wiążesz z pracą z dziećmi, wspieraniem ich rozwoju i uczeniem poznawania świata, koniecznie dołącz do nas! Sprawdź dokładny program kierunku Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i zapisz się już dziś!

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Dlaczego warto studiować Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na studiach podyplomowych?

Kierunek Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na UWE to doskonały wybór dla osób ambitnych i poszukujących ścieżki dalszego rozwoju zawodowego. W ramach kierunku prowadzone są zarówno zajęcia teoretyczne, pozwalające na uzyskanie szerokiej i ugruntowanej wiedzy, jak i ćwiczenia praktyczne, dzięki którym zdobędziesz niezbędne umiejętności oraz kompetencje zawodowe. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wysoce wyspecjalizowanych fachowców, osoby cenione w świecie pedagogiki. Co więcej, zarówno wykłady, jak i ćwiczenia odbywają się w wygodnej formie online. Zdalne zajęcia prowadzone są za pośrednictwem innowacyjnej platformy, dzięki czemu możesz z powodzeniem łączyć swoje kształcenie z pracą zawodową, stażem czy podróżami.

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość