Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Biznes i zarządzanie

Studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: biznes i zarządzanie.

To jeden z czterech naszych podyplomowych kierunków specjalizacyjnych, pozwalających na poszerzenie kompetencji zawodowych nauczyciela. Trwające trzy semestry studia podyplomowe przeznaczone są dla osób z tytułem magistra lub licencjata oraz przygotowaniem pedagogicznym, pragnących poszerzyć zakres swoich kompetencji o dodatkowy przedmiot. W tym wypadku jest to wyjątkowo praktyczny i przyszłościowy przedmiot biznes i zarządzanie. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, a dodatkowo cenisz sobie wygodę i nowoczesne podejście do kształcenia – dołącz do nas. Dowiedz się więcej i już dziś przystąp do procesu rekrutacyjnego na UWE!

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Biznes i zarządzanie

Dlaczego warto studiować przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: biznes i zarządzanie na studiach podyplomowych?

Dlaczego warto wybrać naszą uczelnię? Dlaczego warto zdecydować się na podyplomowy kierunek przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: biznes i zarządzanie? Ponieważ jest to doskonała okazja do poszerzenia zakresu swojej wiedzy i umiejętności w sposób kompleksowy, rzetelny, ale także wygodny. Na naszej uczelni dajemy bowiem możliwość swobodnego łączenia kształcenia z pracą lub innymi obowiązkami, a nawet z podróżowaniem po świecie. Jak to możliwe? Wszystkie zajęcia prowadzone przez naszą wyspecjalizowaną kadrę dydaktyczną, odbywają się w wygodnej formie online. Zdalne wykłady i ćwiczenia prowadzone są na naszej platformie – nowoczesnej i niezwykle prostej w obsłudze.

Przygotowanie pedagogiczne do nauczania kolejnego przedmiotu: Biznes i zarządzanie

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość