Programowanie aplikacji biznesowych
– poziom początkujący

Studia podyplomowe z zakresu Informatyki

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący to studia podyplomowe z zakresu informatyki.

Kierunek ten stworzony został przede wszystkim z myślą o absolwentach informatyki oraz kierunków pokrewnych. Studia te są doskonałym wyborem dla osób z tytułem licencjata lub magistra, które pragną zgłębić tematykę programowania biznesowych aplikacji. Te trwające trzy semestry studia podyplomowe pozwolą Ci na zdobycie ugruntowanej wiedzy i niezbędnych kompetencji, dzięki którym, pewnym krokiem wkroczysz na ścieżkę kariery w IT.

Zainteresowany? Koniecznie sprawdź więc dokładny program naszych studiów i dołącz do grona naszych studentów!

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący

Dlaczego warto studiować Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący na studiach podyplomowych?

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący to studia, podczas których – pod okiem wykwalifikowanej kadry – poznasz podstawy programowania, zarówno aplikacji desktopowych, jak i mobilnych, a także cyfrowych. Na kierunek ten składają się starannie opracowane wykłady teoretyczne z podstaw programowania oraz praktyczne ćwiczenia, pozwalające na uzyskanie i rozwijanie praktycznych kompetencji. Cechuje nas kompleksowy program kształcenia, ale także szczególne nastawienie na jego praktyczną stronę. Kierunek Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący jest więc odpowiednim wyborem dla osób ceniących sobie praktyczne umiejętności i kompetencje, takie jak tworzenie aplikacji, zgodnych z wytycznymi IT, wykorzystywanie języka programowania i frameworków.

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom początkujący

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Informatyki?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Informatyki.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość