Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa

Studia podyplomowe z zakresu Psychologii

Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa to jeden z czternastu kierunków podyplomowych z zakresu psychologii.

Kierunek ten pozwoli Ci na poszerzenie zakresu swojej wiedzy, jak i kompetencji zawodowych, niezbędnych do wykonywania pracy w charakterze psychologa, terapeuty czy doradcy. Studia te stworzone zostały z myślą o osobach posiadających tytuł magistra lub licencjata, przede wszystkim absolwentach psychologii, ale także innych kierunków. Podczas trwających dwa semestry studiów z zakresu psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej dowiesz się, jak w profesjonalny, ale i efektywny sposób, pomagać najbardziej potrzebującym pacjentom. Jeżeli pragniesz poszerzyć zakres swoich kompetencji o sposoby efektywnego interweniowania czy sposoby diagnostyczne – dołącz do nas. Sprawdź szczegóły dotyczące kierunku i już dziś weź udział w rekrutacji na UWE!

Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa

Dlaczego warto studiować Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa  na studiach podyplomowych?

Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa to kierunek podyplomowy dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć zakres swoich kompetencji zawodowych, ale także dla osób ceniących sobie nowoczesne i praktyczne podejście do kształcenia. Kierunek ten obejmuje bowiem szereg wykładów, ale także, a raczej przede wszystkim, bogatą ofertę zajęć praktycznych, które w realny sposób przygotują Cię do przyszłej pracy w charakterze psychologa czy terapeuty. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy w ciekawy i inspirujący sposób przekazują studentom posiadaną wiedzę. Wszystko to odbywać się będzie w wygodnej, nowoczesnej formie zdalnej. Zajęcia online na kierunku Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa prowadzone są za pośrednictwem naszej innowacyjnej platformy learningowej.

Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość