Zarządzanie projektami

Studia RealTime Online drugiego stopnia (magisterskie)   

Dlaczego warto wybrać studia Zarządzanie Projektami?

Po studiach Zarządzanie Projektami absolwent posiada wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu zarządzania projektem pod wieloma aspektami: od planowania i kontroli czynności, poprzez nadzór nad zespołem do wykorzystywania systemów informatycznych podczas zadań. Po studiach z Zarządzania Projektami może starać się on o pracę w charakterze kierownika projektu oraz pracownika zespołu projektowego. Studia magisterskie Zarządzanie Projektami dadzą Ci umiejętności, które pozwolą prowadzić własną działalność związaną z pozyskiwaniem dotacji.

Oprócz studiów z Zarządzania Projektami w ofercie naszej uczelni UWE znajdziesz także inne kierunki - m.in. studia Zarządzanie Finansami.

Zarządzanie Projektami studia

Dlaczego warto wybrać Zarządzanie Projektami?

Czy zawsze jesteś liderem grupy, który lubi, gdy wszystko i wszyscy są zorganizowani i mają na uwadze cel? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, być może jesteś na dobrej drodze do kariery w zarządzaniu projektami. By to osiągnąć, musisz zdobyć wiedzę, by wykonywać swoje obowiązki rzetelnie. Dlatego warto zacząć studia z zarządzania projektami na UWE.

Zarządzanie projektami to jedna z najbardziej złożonych dziedzin pracy. W tym zawodzie nie ma miejsca na nudę. Kierownik projektu (PM) jest odpowiedzialny za prowadzenie całego projektu od inicjacji do jego zakończenia.Trzeba dostosować się do różnych ludzi, kultur, środowisk i sytuacji. Elastyczność jest kluczem do komunikacji w zespole, ponieważ to Ty będziesz jego twórcą i kontrolerem. By zgłębić wszystkie techniki zarządzania projektami, studia mogą okazać się kluczowe.

Na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji kładziemy nacisk na kompleksowe nauczanie w zakresie zarządzania projektami. Studia online przez nas oferowane gwarantują poznanie technik project managementu oraz zgłębienie praktycznej strony tego, jak wygląda zarządzanie projektami oraz jaki wpływ na przedsiębiorstwo ma globalizacja. Poznaj odpowiednie narzędzia do zarządzania projektami i zdobądź doświadczenie w byciu liderem grupy.

Opłaty za studia

528,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość