Coaching

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

Coaching to jeden z naszych najnowszych kierunków, będący niezwykle interesującym wyborem dla absolwentów zarządzania, jak i innych kierunków pokrewnych.

Studia te pozwalają bowiem na rozwinięcie umiejętności w zakresie umiejętnego zarządzania ludzkim potencjałem, wydobycia go i przekształcenia w realne korzyści dla jego posiadacza.

Podyplomowe studia na kierunku Coaching to studia przeznaczone zarówno dla osób świeżo po studiach, które wciąż szukają swojej zawodowej ścieżki, jak i dla osób aktywnych zawodowo, pragnących podwyższyć swoje kompetencje. Jeżeli więc interesujesz się coachingiem i wiążesz z nim swoją zawodową przyszłość, zgłoś się do nas i dołącz do grona naszych studentów!

coaching podyplomowe

Dlaczego warto studiować Coaching na studiach podyplomowych?

Podyplomowe studia z coachingu, które znajdziesz w programie naszej uczelni, to kierunek praktyczny i przyszłościowy, a jednocześnie naprawdę interesujący i rozwijający. Starannie dobrane oraz doskonale dopełniające się zajęcia teoretyczne i praktyczne pozwalają na holistyczne poznanie tematu z kilku różnych perspektyw. Dzięki temu nasi absolwenci mogą śmiało rozpocząć lub kontynuować swoją zawodową ścieżkę, z szeroką, ugruntowaną wiedzą i pakietem niezbędnych kompetencji. Nad procesem dydaktycznym pieczę sprawuje nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra naukowa. Są to nie tylko doskonali wykładowcy, ale także osoby aktywne zawodowo na co dzień pracujące z najnowszymi metodami coachingu, wierne aktualnym trendom w branży, jak i samodzielnie je kreujące. Wszystkie zajęcia odbywają się w przyjaznej, otwartej atmosferze, w nowoczesnych i doskonale wyposażonych salach.

coaching podyplomowe

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 3 650 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość