Programowanie aplikacji biznesowych
– poziom zaawansowany

Studia podyplomowe z zakresu Informatyki

W naszej ofercie edukacyjnej posiadamy kierunki studiów podyplomowych, przeznaczone zarówno dla osób pragnących poznać podstawy w danej dziedzinie, jak i dla specjalistów, którzy chcą poszerzyć i ugruntować swoją wiedzę oraz posiadane kompetencje.

Przykładem tego drugiego jest kierunek Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany. Studia te stworzone zostały z myślą o absolwentach informatyki, jak i kierunków pokrewnych, osobach, które pragną jeszcze lepiej poznać świat programowania, a swoje zdobyte umiejętności wykorzystać przy tworzeniu biznesowych aplikacji.

Jeżeli wiążesz swoją przyszłą karierę zawodową z tworzeniem praktycznych i innowacyjnych aplikacji usprawniających funkcjonowanie biznesu, dołącz do nas! Sprawdź szczegółowy program kierunku i zapisz się już dziś!

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany

Dlaczego warto studiować Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany na studiach podyplomowych?

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany to trwające dwa semestry studia, stworzone z myślą o ambitnych osobach, posiadających doświadczenie w IT. Ten niezwykle przyszłościowy kierunek pozwoli Ci uzyskać szeroką wiedzę, a przede wszystkim praktyczne kompetencje, niezbędne do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w biznesie.

Dziś, kiedy coraz więcej marek przenosi się nie tylko do sieci, ale także do aplikacji, specjalista, który jest w stanie rozpisać proces ich działania i zaprojektować interfejs, to niezwykle ceniony fachowiec. Współpracując i ucząc się od doświadczonych specjalistów, dowiesz się, jak projektować bazy danych, programować aplikacji desktopowe, internetowe i mobilne, a także tworzyć atrakcyjne interfejsy użytkownika.

Programowanie aplikacji biznesowych – poziom zaawansowany

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Informatyki?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Informatyki.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość