Zarządzanie kapitałem ludzkim Zarządzanie

Studia RealTime Online drugiego stopnia (magisterskie)

Co wyróżnia studia Zarządzanie Kapitałem Ludzkim?

Student na studiach z zarządzania kapitałem ludzkim zostaje przygotowany do wdrażania wszystkich zadań kierowniczych w kwestii kierowania ludźmi w przedsiębiorstwie. Będzie gotowy do realizacji procesów personalnych, wśród nich: projektowanie i wdrażanie strategii personalnych, rozwój i motywacja podwładnych a także tworzenie idealnych warunków pracy, zarówno w charakterze prawnym jak i organizacyjnym. Zarządzanie kapitałem ludzkim studia ułatwiają podjęcie pracy w działach Human Relations oraz kadr.

Na UWE oprócz zarządzania kapitałem ludzkim posiadamy w ofercie także inne kierunki - m.in. studia Promocja i Techniki Sprzedaży.

Zarządzanie kapitałem ludzkim

Na czym polegają studia Zarządzanie Kapitałem Ludzkim?

Warunki prowadzenia działalności gospodarczej zmieniają się, a w czasach pełnych wyzwań potrzeba zapewnienia stabilności zatrudnienia nigdy nie była tak pilna. Tworzenie prężnej organizacji oznacza dbanie o dobre samopoczucie pracowników oraz odpowiednie zarządzanie kapitałem ludzkim. Studia magisterskie na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji pomogą Ci w osiągnięciu tego celu.

Dowiesz się, co jest kluczowe w prosperowaniu przedsiębiorstwa przy pomocy wykwalifikowanej kadry. A także jakie czynniki należy uwzględnić w planach zatrudnienia, jak zarządzenia kapitałem ludzkim może pozytywnie wpłynąć na wyniki sprzedaży, czy jakie czynniki demotywują pracowników.

Z naszą wykwalifikowaną kadrą poznasz konkretne rozwiązania, które pomogą Ci w kompetentnym zarządzaniu kapitałem ludzkim. Studia na UWE łączą wiedzę dotyczącą wszystkich procesów HR, w tym:

  • rekrutację,
  • globalny HR,
  • wynagrodzenia,
  • świadczenia,
  • zarządzanie talentami,
  • planowanie zasobów ludzkich,
  • rozwiązania dla życia zawodowego i prywatnego.

Poznasz techniki śledzenia czasu pracy oraz metody motywujące ludzi do działania.

Nieistotne czy w obecnej pracy kierujesz zespołem, czy dopiero zamierzasz rozpocząć swoją karierę w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim. Studia drugiego stopnia na UWE staną się podstawą teoretyczną oraz świetnym ćwiczeniem praktycznym, by stworzyć prężne przedsiębiorstwo, w którym pracownicy znają swoje prawa i obowiązki, a swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem.

Opłaty za studia

528,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość