Specjalista ds. organizacji eventów Studia RealTime Online pierwszego stopnia (licencjackie)

Co potrafią absolwenci studiów Event Manager?

Event manager potrafi tworzyć własne prospekty dla przyszłych zleceniodawców, analizując w nich budżet wydarzenia, nakreślając szczegółowy scenariusz i szaty: muzyczną, graficzną oraz artystyczną.

Absolwenci studiów Event Manager online mają odpowiednie umiejętności do negocjowania kontraktów z agentami gwiazd. Specjalista ds. organizacji imprez bez trudu znaleźć catering, czy konferansjera odpowiednio dobranego do charakteru wydarzenia. To predysponuje event managerów do pracy dla biura podróży, agencji: marketingowej, eventowej i PR.

W naszej ofercie znajdują się także inne kierunki - np. studia analityk biznesowy. Zapraszamy do rekrutacji!

 

Event Manager - studia z zarządzania

Dlaczego warto wybrać studia — specjalista ds. organizacji imprez?

Kariera jako specjalista ds. organizacji imprez może być bardzo ekscytująca i niezwykle satysfakcjonująca pod względem zawodowym, osobistym i finansowym. Ponieważ branża eventowa jest konkurencyjna i szybko się rozwija, odpowiednie studia dotyczące organizacji imprez i wydarzeń kulturalnych są niezbędne. Tytuł event manager (studia licencjackie) łączy w sobie umiejętności praktyczne z wiedzą i zrozumieniem najnowszych innowacji w dziedzinie planowania wydarzeń. Każdy wykład prowadzony jest z wykorzystaniem technik uczenia się przez doświadczenie. Techniki zachęcają do wykorzystania tych umiejętności w praktyce, a dzięki rzeczywistym briefom klientów, wydarzeniom i wizytom w terenie, wszystko wydaje się bardzo proste i ekscytujące. Wszyscy nasi studenci kończą studia gotowi do podjęcia pracy, pewni, że posiadają umiejętności i wiedzę, która pozwoli im odnieść sukces jako event manager. Studia na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji to pierwszy krok do stania się utalentowanym organizatorem imprez międzynarodowych, konferencji naukowych, a także targów pracy. Sprawdź naszą ofertę już dziś.

Opłaty za studia 

488,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość