Specjalista ds. organizacji eventów Studia RealTime Online pierwszego stopnia (licencjackie)

Co potrafią absolwenci studiów Event Manager?

Event manager potrafi tworzyć własne prospekty dla przyszłych zleceniodawców, analizując w nich budżet wydarzenia, nakreślając szczegółowy scenariusz i szaty: muzyczną, graficzną oraz artystyczną.

Absolwenci studiów Event Manager online mają odpowiednie umiejętności do negocjowania kontraktów z agentami gwiazd. Specjalista ds. organizacji imprez bez trudu znaleźć catering, czy konferansjera odpowiednio dobranego do charakteru wydarzenia. To predysponuje event managerów do pracy dla biura podróży, agencji: marketingowej, eventowej i PR.

W naszej ofercie znajdują się także inne kierunki - np. studia analityk biznesowy. Zapraszamy do rekrutacji!

 

Event Manager - studia z zarządzania

Dlaczego warto wybrać studia — specjalista ds. organizacji imprez?

Kariera jako specjalista ds. organizacji imprez może być bardzo ekscytująca i niezwykle satysfakcjonująca pod względem zawodowym, osobistym i finansowym. Ponieważ branża eventowa jest konkurencyjna i szybko się rozwija, odpowiednie studia dotyczące organizacji imprez i wydarzeń kulturalnych są niezbędne. Tytuł event manager (studia licencjackie) łączy w sobie umiejętności praktyczne z wiedzą i zrozumieniem najnowszych innowacji w dziedzinie planowania wydarzeń. Każdy wykład prowadzony jest z wykorzystaniem technik uczenia się przez doświadczenie. Techniki zachęcają do wykorzystania tych umiejętności w praktyce, a dzięki rzeczywistym briefom klientów, wydarzeniom i wizytom w terenie, wszystko wydaje się bardzo proste i ekscytujące. Wszyscy nasi studenci kończą studia gotowi do podjęcia pracy, pewni, że posiadają umiejętności i wiedzę, która pozwoli im odnieść sukces jako event manager. Studia na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji to pierwszy krok do stania się utalentowanym organizatorem imprez międzynarodowych, konferencji naukowych, a także targów pracy. Sprawdź naszą ofertę już dziś.

Opłaty za studia 

568,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość