Psychologia kliniczna i osobowości Psychologia - studia RealTime Online jednolite (magisterskie)

Specjalność Psychologia kliniczna i osobowości dostarcza studentom teoretycznej i praktycznej wiedzy pozwalającej im na samodzielne prowadzenie badań diagnostycznych i sporządzanie opinii do celów leczniczych, orzeczniczych i terapeutycznych.

W jej ramach osoby studiujące psychologie kliniczną studia jednolite magisterskie online otrzymują szeroką gamę wiedzy i precyzyjnych umiejętności związanych z metodami diagnostycznymi z obszarów takich, jak pomiary struktury osobowości, lęku, temperamentu, ilorazu inteligencji oraz agresji w całym zakresie wiekowym (dzieci, młodzież, dorośli).

W ofercie naszej uczelni UWE znajdziesz także inne kierunki - m.in. studia psychologia organizacji i zarządzania.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie

Daje możliwość zdobycia wiedzy z zakresu psychologii zdrowia, psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, psychopatologii zaburzeń psychicznych i osobowości, leczenia i profilaktyki uzależnień. Podczas toku studiów studenci nabywają umiejętności postępowania diagnostycznego od tworzenia hipotez, doboru metod i łączenia danych, po formułowanie wniosków diagnostycznych oraz sporządzanie opinii psychologicznych w sposób komunikatywny i zrozumiały dla zleceniodawców.

Specjalność skierowana jest do osób, które w przyszłości chcą profesjonalnie pomagać ludziom z trudnościami w funkcjonowaniu psychicznym i somatycznym oraz udzielać profesjonalnego wsparcia psychologicznego w krytycznych sytuacjach życiowych. To doskonałe przygotowanie dla osób, które myślą o dalszej edukacji i rozwoju w kierunku psychoterapii.
Po ukończeniu studiów z psychologii klinicznej i osobowości jednolitych magisterskich można szukać pracy w szpitalu (na różnych oddziałach), poradni, ośrodkach interwencyjnych, szpitalu psychiatrycznym, w szkole lub przedszkolu, domu starców, domu dziecka, w sądzie, policji, więzieniach, wojsku, w ośrodkach odwykowych, na uczelni jako wykładowca, w ośrodku badawczym jako badacz, prowadząc własny gabinet jako psychoterapeuta, w pracowni badań psychologicznych, w pracowni badań naukowych, w innych miejscach, gdzie potrzebne jest wsparcie psychologa.

Opłaty

668,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Masz jakieś pytanie dotyczące Psychologii klinicznej i osobowości studia jednolite magisterskie online?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Psychologii.

psychologia kliniczna studia jednolite magisterskie online
studia public relations

Nie zwlekaj i aplikuj

do UWE już dziś

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość