Dokończ studia wspólnie z UWE

Dokończ studia wspólnie z UWE! Jak to działa?

Na Uniwersytecie Wirtualnej Edukacji możesz skończyć wcześniej rozpoczętą edukuję na innych kierunkach i uczelniach

Zapisz się na zajęcia, a my przeanalizujemy Twoją sytuację i uwzględnimy wcześniejsze osiągnięcia i wyniki, przepisując oceny z odpowiednich przedmiotów. W ten sposób zyskasz czas i nie będziesz musiał powielać wcześniej ukończonych przedmiotów.

Co można studiować na UWE?

Uniwersytet Wirtualnej Edukacji (UWE) to uczelnia oferująca możliwość studiów na kierunkach – takich jak zarządzanie, informatyka i psychologia. Specjalnością UWE są studia podyplomowe, które skutecznie uzupełniają wiedzę zdobytą podczas innych studiów i uczą praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy.

Dlaczego warto studiować na UWE?

Zapisując się na zajęcia w UWE istnieje możliwość ukończenia studiów z uwzględnieniem zaliczonych semestrów z innych uczelni. Uczelnia stawia nacisk na kontakt ze studentami, indywidualne podejście oraz praktyczne podejście do kierunku oraz zajmuje wysokie miejsca w rankingach uczelni.

Dzięki współpracy z amerykańską uczelnią National Louis University Chicago programy uczelni utrzymują wysoki standard. Studenci już w trakcie studiów wykonują rozbudowane projekty komercyjne dla firm. Uczelnia organizuje wiele ciekawych wydarzeń, takich jak Potęga Informatyki i konkurs Geniusz IT. Absolwenci Uniwersytetu Wirtualnej Edukacji zajmują wysokie stanowiska zarówno w polskich jak i zagranicznych firmach.

studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość