Kształcenie w formie Real Time Online

Uniwersytet Wirtualnej Edukacji

Jak wygląda kształcenie w formie Real Time Online?

RealTime Online to najnowsza forma studiów, które są realizowane interaktywnie w czasie rzeczywistym za pomocą systemu informatycznego Cloud Academy.

Kształcenie w formie RealTime Online ma wiele zalet i niesie za sobą niezwykle szerokie możliwości, w tym łatwiejszy dostęp do edukacji. Ucząc się w tym modelu można BYĆ NA UCZELNI POZOSTAJĄC W DOMU korzystając jednocześnie z największego atutu systemu tj. pełnej interakcji pomiędzy uczestnikami oraz wykładowcą za pośrednictwem komunikacji głosowej lub w formie czatu. System RealTime Online został stworzony przez WSB-NLU do kompleksowej administracyjnej obsługi studentów oraz internetowej multitransmisji zajęć na dalekie odległości. RealTime Online to oszczędność czasu, pieniędzy, dodatkowe możliwości i niespotykana wcześniej wygoda. Polecany szczególnie osobom mocno zaangażowanym zawodowo, mających pod opieką małe dzieci oraz dla osób z niepełnosprawnościami w poruszaniu się. Dzięki RealTime Online studiować może KAŻDY!

Jakie są rodzaje studiów interaktywnych RealTime Online?

W tej formie kształcenia wyróżniamy trzy główne rodzaje zjazdów. Są to:

• Zjazd wykładowy odbywa się na terenie Uczelni w Nowym Sączu (dodatkowo jest transmitowany za pośrednictwem platformy Cloud Academy™ w czasie rzeczywistym oraz zostaje dla Państwa zarchiwizowany dlatego istnieje możliwość odtworzenia, każdego wykładu jako nagranie archiwalne w dogodnym dla Państwa czasie).

• Zjazd ćwiczeniowy:

- odbywa  się na platformie Cloud Academy™

- raz w semestrze studenci realizują zajęcia o charakterze warsztatowym w siedzibie Uczelni (intensywny zjazd w sobotę i niedzielę). *nie dotyczy studiów podyplomowych

• Średnia częstotliwość zjazdów to ok. 5 na semestr (piątek po godzinie 17:00 oraz sobota i niedziela).

• Zjazd zaliczeniowy odbywa się na platformie Cloud Academy™.