Kształcenie w formie 100% Real Time Online

Uniwersytet Wirtualnej Edukacji

Jak wygląda kształcenie w formie Real Time Online?

RealTime Online to najnowsza forma studiów zdalnych tzw. online, które są realizowane w 100% interaktwnie w czasie rzeczywistym za pomocą systemu informatycznego Cloud Academy.  

Kształcenie w formie RealTime Online ma wiele zalet i niesie za sobą niezwykle szerokie możliwości, w tym łatwiejszy dostęp do edukacji. Ucząc się w tym modelu można BYĆ NA UCZELNI POZOSTAJĄC W DOMU korzystając jednocześnie  największego atutu systemu tj. pełnej interakcji pomiędzy uczestnikami oraz wykładowcą za pośrednictwem komunikacji głosowej lub w formie czatu. System RealTime Online został stworzony przez WSB-NLU do kompleksowej administracyjnej obsługi studentów oraz internetowej multitransmisji zajęć na dalekie odległości. RealTime Online to oszczędność czasu, pieniędzy, dodatkowe możliwości i niespotykana wcześniej wygoda. Polecany szczególnie osobom mocno zaangażowanym zawodowo, mających pod opieką małe dzieci oraz dla osób z niepełnosprawnościami w poruszaniu się. Dzięki RealTime Online studiować może KAŻDY!

Zapoznaj się z kierunkami, które możesz studiować w tym systemie, takimi jak np. Zarządzanie w biznesie turystycznym online.

Real Time Online

Jakie są rodzaje studiów interaktywnych RealTime Online?

W tej formie kształcenia wyróżniamy trzy główne rodzaje zjazdów. Są to:

  • Zjazd ćwiczeniowy - odbywa się w formie zdalnej, a wiec przez multitransmisję zajęć z wykorzystaniem systemu Cloud Academy. Spotykania w tej formie odbywają się średnio 4 razy na semestr i są organizowane w weekendy (sobota i niedziela) i są obowiązkowe dla wszystkich studentów.
  • Zjazd wykładowy - realizowany jest w formie tradycyjnej. Spotkania mają miejsce w Nowym Sączu. Studentom, którzy jednak nie mogą uczestniczyć fizycznie w spotkaniach mamy do zaproponowania multitransmisję zajęć z wykorzystaniem systemu Cloud Academy. Spotykania w tej formie odbywają się średnio 4 razy na semestr i są organizowane w weekendy (piątek, sobota i niedziela). Korzystając z tej formy można uczestniczyć w zajęciach zarówno fizycznie, jak i zdalnie oraz mieć dostęp do wszystkich nagrań z wykładów w trakcie całego toku studiów.
  • Zjazd zaliczeniowy - organizowany jest wyłącznie na platformie Cloud Academy w wyznaczonym przez wykładowcę terminie. Aby uzystać zaliczenie konieczne jest zalogowanie się do CloudA oraz aktywny udział w zaliczeniu materiału zgodnie z zaleceniami wykładowcy.
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość