Specjalista ds. rachunkowości i finansów Zarządzanie - Studia RealTime Online pierwszego stopnia (licencjackie)

Absolwenci po specjalności z rachunkowości i finansów z powodzeniem zajmują się świadczeniem usług w zakresie finansów i księgowości.

Specjaliści ds. rachunkowości i finansów sprawnie przeprowadzają analizy sytuacji finansowej zakładu w odniesieniu do bieżących wyników i prognozowanych osiągnięć, celem wykonania odpowiednich raportów dla przełożonych.

Specjaliści ds. rachunkowości i finansów współuczestniczą w nakreślaniu kierunku rozwoju firmy lub podjęciu decyzji likwidacyjnej. Ich wiedza pozwala im podjąć pracę w oddziałach bankowych, biurach księgowych, organizacjach doradztwa finansowego, a także firmach komercyjnych wielu branż.

Dlaczego warto wybrać studia — specjalista ds. rachunkowości i finansów?

Solidne podstawy w teorii dotyczącej finansów, przygotują specjalistę do spraw rachunkowości do pracy w zawodzie. Nauka teorii pokaże jak działają światowe rynki — co wpływa na ich spadki i wzrosty. Specjalista ds. rachunkowości i finansów po przebytych studniach będzie umiał przewidywać główne zmiany, zapobiegać problemom finansowym oraz będzie mógł pomagać w zabezpieczeniu swojej organizacji. Zaprojektowane przez Uniwersytet Edukacji Wirtualnej studia online finanse i rachunkowość sprawiają, że doświadczenie licencjackie jest bardziej istotne i wciągające niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy wybierzesz finanse publiczne, czy prywatne jako specjalista ds. rachunkowości, zdobędziesz wiedzę na temat wielu aspektów tej dyscypliny, w tym bankowości inwestycyjnej i komercyjnej, rachunkowości i analizy, polityki i innych nauk społecznych, a także tego, jak to wszystko łączy się, aby stworzyć stale rozwijający się ekosystem finansowy. Specjalista ds. finansowych po studiach na UWE jest gotowy na nowe wyzwania, jakie przynosi rynek pracy.

Opłaty za studia 

568,00 zł / miesiąc (10 rat w roku)

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość