Zarządzanie projektami IT

Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania

W ofercie edukacyjnej naszej uczelni znajdziesz szereg atrakcyjnych kierunków podyplomowych.

Są to studia przygotowane z myślą o absolwentach między innymi takich kierunków jak zarządzanie czy informatyka. Posiadamy również kierunki, które w kompleksowy sposób łączą wiedzę z obu tych dziedzin, co czyni je doskonałym wyborem zarówno dla świeżo upieczonych magistrów informatyki, jak i zarządzania. Doskonałym tego przykładem jest kierunek Zarządzanie projektami IT, łączący w sobie szeroką wiedzę oraz praktyczne kompetencje z zakresu zarządzania, jak i świata IT. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą świeżo po studiach, czy też otrzymałeś swój dyplom już kilka lat temu, jeżeli interesuje Cię zarządzanie w IT koniecznie zgłoś się do nas. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem naszych studiów, jak i do dołączenia do grona naszych zadowolonych studentów!

Zarządzanie projektami IT podyplomowe

Dlaczego warto studiować Zarządzanie projektami IT na studiach podyplomowych?

Podyplomowe studia na kierunku Zarządzanie projektami IT to studia, które w profesjonalny i kompleksowy sposób przygotują Cię do podjęcia, jak i kontynuowania pracy w szeroko pojętej branży IT. Nasi absolwenci bez trudu odnajdują się w pracy kierownika projektu lub zespołu, jak i osoby odpowiedzialnej za prowadzenie oraz nadzorowanie projektów informatycznych. W sposób nienaganny radzą oni sobie z nowymi wyzwaniami, pojawiającymi się na ich zawodowej ścieżce.

Zajęcia, które odbywają się w ramach kierunku Zarządzanie projektami IT to wykłady teoretyczne, ale także – a raczej przede wszystkim – zajęcia praktyczne. Nasi studenci mają okazję przyswajać wiedzę oraz poszerzać swoje umiejętności dzięki ćwiczeniom z użyciem najnowocześniejszych sprzętów, gier oraz symulacji biznesowych. Nad wszystkim pieczę sprawuje doświadczona i wykwalifikowana kadra, doskonale pracująca ze studentami.

Zarządzanie projektami IT podyplomowe

Opłaty za studia

Czesne za cały tok studiów: 5 950 zł

Forma studiów na UWE

Studia interaktywne RealTime Online możemy podzielić na trzy rodzaje zjazdów:

/uploads/p/842/m/022-online-learning.svg
Wykłady

Wykłady i zajęcia projektowe odbywają się w siedzibie Uczelni, jednocześnie są także streamowane online w czasie rzeczywistym (RealTime Online). Same wykłady są dodatkowo nagrywane z możliwością odtworzenia archiwalnej wersji nagrań w dogodnym dla siebie czasie.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/843/m/042-elearning.svg
Ćwiczenia/Laboratoria

100% online - uczestnictwo w nim jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów. Odbywają się zdalnie poprzez multitransmisję z wykorzystaniem platformy Cloud Academy™.

Średnia częstotliwość zjazdów wynosi około 5 na semestr, odbywają się one w piątki po godzinie 17:00 oraz w soboty i niedziele.

RealTime Online
/uploads/p/844/m/014-exam.svg
Zaliczenia

Na platformie Cloud Academy™ w wyznaczonym przez Wykładowcę terminie.

Obrona pracy dyplomowej/obrona projektu - odbywa się w głównej siedzibie WSB-NLU w Nowym Sączu.*
Praktyki akademickie - Muszą być one zgodne z kierunkiem kształcenia. Zazwyczaj odbywają się fizycznie ale możesz także w niektórych przypadkach zaliczyć je na poczet aktywności zawodowej. 

*Na zakończenie studiów podyplomowych nie obowiązuje obrona. Średnia ze wszystkich ocen uzyskanych w toku kształcenia będzie oceną końcową na świadectwie ukończenia studiów podyplomowych.

RealTime Online

Masz jakieś pytanie dotyczące Zarządzania?

Odwiedź naszą grupę na Facebooku i uzyskaj odpowiedź! Dołącz do dynamicznie rosnącej społeczności skupionej wokół Zarządzania.

studia specjalista sprzedaży
studia public relations

Aplikuj do UWE

Rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024 otwarta!

(18) 44 99 190

mgr Natalia Gut - kierownik działu Rekrutacji i Marketingu

rekrutacja@uwe.edu.pl

Napisz do nas wiadomość