Specjalista ds. marki i public relations (Brand and Public Relation Manager)

Zarządzanie - Studia pierwszego stopnia (licencjackie)

Student ukończywszy studia public relations powinien stworzyć składny i skuteczny w reklamie wizerunek danej firmy, producenta, organizacji, marki lub osoby publicznej.

Dzięki dobrze przygotowanemu wizerunkowi może budować dobre relacje z wszystkimi zewnętrznymi czynnikami, jakimi są różni odbiorcy (media, pracownicy, radni, udziałowcy, władze lokalne, pracownicy itp.). Absolwent potrafi analizować i monitorować media, a także oceniać potencjalne kroki wizerunkowe.

Studia Brand Manager oraz public relation dają gwarancję znalezienia pracy w działach PR lub w marketingu, zarówno w organizacjach publicznych, jak i niepublicznych.

W ofercie naszej uczelni znajdą Państwo również inne zbliżone kierunki takie jak E-commerce Manager

Opłaty za studia Event Manager