Bądź na bieżąco.
Czytaj Bloga.

Studia i atrakcyjne dofinansowanie w jednym? W UWE to możliwe!

Studia i atrakcyjne dofinansowanie w jednym

Szukasz studiów podyplomowych lub kursów, które będą atrakcyjne finansowo? Chcesz się rozwijać, ale nie masz dostatecznie duży funduszy? Teraz w UWE możesz skorzystać z bardzo przyjaznej studentom oferty dofinansowania. Wszystko dlatego, że Instytut Badań i Komercjalizacji WSB-NLU stał się dostawcą w Bazie Usług Rozwojowych. Co to dokładnie oznacza? Jaką ofertę przygotowaliśmy?

Jak zdobyć nowe kwalifikacje lub zmienić kierunek kariery?

Zastanawiasz się nad zmianą swoich kompetencji zawodowych? A może chcesz podążać inną ścieżką kariery niż dotychczas wybrana? Od teraz oferta WSB-NLU, dzięki Instytutowi Badań i Komercjalizacji uczelni, jest dostępna w BUR, czyli Bazie Usług Rozwojowych.

Co to daje? Usługi BUR to szansa, by podnieść swoje kompetencje, całkowicie zmienić zawód lub szkolić się, by polepszyć swoje szanse na zatrudnienie. Obecność WSB-NLU w BUR to ogromna szansa dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z okazji do kształcenia się, a jednocześnie zależy im na tym, by zyskać np. dofinansowanie. Baza Usług Rozwojowych to miejsce, w którym można znaleźć szkolenia, studia, a nawet kursy i warsztaty.

Czym jest Instytut Badań i Komercjalizacji WSB-NLU?

Jeśli chcesz rozpocząć studia podyplomowe lub wybrać się na kurs, a przy tym uzyskać dofinansowanie - skorzystaj z oferty Instytutu Badań i Komercjalizacji WSB-NLU prowadzonej w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Instytut to jedna z nowszych jednostek uczelni - powstała w marcu 2019 r. Podstawową działalnością Instytutu jest prowadzenie wszelkich prac rozwojowych oraz badań naukowych, gromadzenie know how Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu i wiele, wiele innych.

Co jednak najistotniejsze, w ramach Instytutu Badań i Komercjalizacji WSB-NLU opracowywane są m.in. raporty i badania rynku, przeprowadzane audyty procesów oraz prowadzone różne formy kształcenia ustawicznego, takie jak kursy, szkolenia oraz studia dyplomowe prowadzone we współpracy z WSB-NLU.

Kto może uzyskać dofinansowanie na studia na WSB-NLU?

Kursy i studia podyplomowe WSB-NLU, które są dostępne w ramach dofinansowania BUR to opcja dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, które mogą skorzystać z Regionalnego Programu Operacyjnego. Dzięki takiej możliwości każdy może dowolnie zdecydować o wyborze kursu lub studiów, które wspomogą w rozwoju własnych umiejętności, zdobyciu doświadczenia zawodowego czy umożliwienia powrotu na drogę zawodową.

Nie czekaj dłużej! Po prostu wykorzystaj swoją wielką okazję i zaspokój głód wiedzy. Skorzystaj z atrakcyjnego dofinansowania i naszej aktualnego oferty WSB-NLU.

UWE jako jednostka WSB-NLU poleca także zapoznanie się z dofinansowaniem w ramach programu KFS ( Krajowego Funduszu Szkoleniowego).

Zaobserwuj nas, aby być na bieżąco

facebook instagram youtube