Studia i atrakcyjne dofinansowanie w jednym? W Wirtualnej Uczelni UWE to możliwe dzięki Instytutowi Badań i Komercjalizacji!

Studia i atrakcyjne dofinansowanie w jednym

Szukasz studiów podyplomowych lub kursów, które będą atrakcyjne finansowo? Chcesz się rozwijać, ale nie masz dostatecznie duży funduszy? Teraz w UWE możesz skorzystać z bardzo przyjaznej studentom oferty dofinansowania. Wszystko dlatego, że Instytut Badań i Komercjalizacji WSB-NLU stał się dostawcą w Bazie Usług Rozwojowych. Co to dokładnie oznacza? Jaką ofertę przygotowaliśmy?

Jak zdobyć nowe kwalifikacje lub zmienić kierunek kariery?

Zastanawiasz się nad zmianą swoich kompetencji zawodowych? A może chcesz podążać inną ścieżką kariery niż dotychczas wybrana? Od teraz oferta WSB-NLU, dzięki Instytutowi Badań i Komercjalizacji uczelni, jest dostępna w BUR, czyli Bazie Usług Rozwojowych.

Co to jest BUR i co daje wpis uczelni do tej bazy?

Co to daje? Usługi BUR to szansa, by podnieść swoje kompetencje, całkowicie zmienić zawód lub szkolić się, by polepszyć swoje szanse na zatrudnienie. Obecność WSB-NLU w BUR to ogromna szansa dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z okazji do kształcenia się, a jednocześnie zależy im na tym, by zyskać np. dofinansowanie. Baza Usług Rozwojowych to miejsce, w którym można znaleźć szkolenia, studia, a nawet kursy i warsztaty.

Czym jest Instytut Badań i Komercjalizacji WSB-NLU?

Jeśli chcesz rozpocząć studia podyplomowe lub wybrać się na kurs, a przy tym uzyskać dofinansowanie - skorzystaj z oferty Instytutu Badań i Komercjalizacji WSB-NLU prowadzonej w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Instytut to jedna z nowszych jednostek uczelni - powstała w marcu 2019 r. Podstawową działalnością Instytutu jest prowadzenie wszelkich prac rozwojowych oraz badań naukowych, gromadzenie know how Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu i wiele, wiele innych.

Co jednak najistotniejsze, w ramach Instytutu Badań i Komercjalizacji WSB-NLU opracowywane są m.in. raporty i badania rynku, przeprowadzane audyty procesów oraz prowadzone różne formy kształcenia ustawicznego, takie jak kursy, szkolenia oraz studia dyplomowe prowadzone we współpracy z WSB-NLU.

Kto może uzyskać dofinansowanie na studia na WSB-NLU?

Kursy i studia podyplomowe WSB-NLU, które są dostępne w ramach dofinansowania BUR to opcja dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, które mogą skorzystać z Regionalnego Programu Operacyjnego. Dzięki takiej możliwości każdy może dowolnie zdecydować o wyborze kursu lub studiów, które wspomogą w rozwoju własnych umiejętności, zdobyciu doświadczenia zawodowego czy umożliwienia powrotu na drogę zawodową.

Skorzystaj z dofinansowania i zacznij studia!

Nie czekaj dłużej! Po prostu wykorzystaj swoją wielką okazję i zaspokój głód wiedzy. Skorzystaj z atrakcyjnego dofinansowania i naszej aktualnej oferty WSB-NLU.

Wirtualna Uczelnia UWE jako jednostka WSB-NLU poleca także zapoznanie się z dofinansowaniem w ramach programu KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego).